شنــوتـو

چند سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند. کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در اوقات فراغت خود گوش دهند.

شنوتو یک بستر نرم افزاری برای انتشار، پخش، به اشتراک گذاری، دانلود و خرید فایلهای صوتی،پادکست و کتابهای صوتی در محیط وب و موبایل می باشد.شنوتو فعالیت جدی خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز نموده و دارای غنی ترین آرشیو محتوای صوتی مانند پادکست و کتاب صوتی فارسی می باشد. سایت و اپلیکیشن شنوتو روزانه  50000 بازدیدکننده از  نقاط مختلف ایران و جهان دارد، که این عدد برای پخش فایل های صوتی به 120.000مرتبه در روز متغیر است.
در حال حاضر بیش از هزار  و پانصد برنامه ساز در دسته بندی های متفاوت اعم از (مدیریت،کارآفرینی ،سبک زندگی ، روانشناسی ، تاریخ و هنر ،شعر و ادبیات ، علم و تکنولوژی، ورزش ، گردشگری، دین و مذهب ، موسیقی و…) به ساخت برنامه می‌پردازند.

شنوتو دارای آرشیوی غنی بیش از 1.000.000 دقیقه فایل صوتی می باشد که بخش بزرگی از آن بصورت رایگان قابل شنیده شدن است. شنیدن فایلهای رایگان برای تمام کاربران امکان پذیر است، اما برای دانلود فایلهای صوتی باید در شنوتو عضو شد.

لینک ورود به سایت